Just Fly Baltic: Pirkt aviobiļetes | Ceļojumu aģentūra Jūrmalā


Aviobiļešu tirdzniecības pakalpojumu nodrošina SIA "De Mare Ad Mare Baltic"
Regulāro aviokompāniju aviobiļešu iegāde tiek veikta ar partnera - IATA akreditētā aģenta starpniecību

 

2022. gada vasaras sezonā ļoti iespējama kavēšanās drošības kontrolpunktos pēc reģistrēšanās, tāpēc iesakām ierasties lidostā labu laiku pirms izlidošanas. Vēlamies arī jūs informēt, ka dažu valstu iestādes joprojām piemēro noteiktus ierobežojumus, lai samazinātu Covid-19 izplatību, kas var prasīt jūsu darbības pirms ceļojuma.

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.


Zemāk sniegtās saites ir trešo pušu pakalpojumi. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojumu sniedzēju labā, pakalpojumi Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šo pakalpojumu sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar tiem. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem pirms jebkādas rezervēšanas uzsākšanas. 


Jaunākās ziņas

Izmaiņas ieceļošanas noteikumos Apvienotajā Karalistē

01.10.2021

No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu.

airBaltic uzsāk regulārus lidojumus uz Tenerifi

02.09.2021

Latvijas aviokompānija airBaltic no ceturtdienas, 2. septembra, sāka regulārus lidojumus starp Rīgu un Kanāriju arhipelāga lielāko salu Tenerifi.

Ryanair plāno atklāt jaunus lidojumu virzienus no Lietuvas

17.08.2021

Lidsabiedrība Ryanair paziņoja par deviņu jaunu lidojumu virzienu atklāšanu no Lietuvas rudens un ziemas sezonā.


Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.