Just Fly Baltic: Pirkt aviobiļetes | Ceļojumu aģentūra Jūrmalā

 

 

 

 

Flight Ticket Website

Laipni lūdzam mūsu lidojumu biļešu pārdošanas tīmekļa vietnē!

Mēs esam jūsu galamērķis, lai atrastu visizdevīgākās aviobiļetes uz jebkuru vietu pasaulē, neatkarīgi no tā, vai meklējat lētas biļetes no budžeta aviokompānijām vai no klasiskajiem aviopārvadātājiem. Mēs lepojamies ar mūsu pārredzamo cenu veidošanu bez slēptām maksām. Ar mūsu viegli lietojamo meklētāju varat ātri salīdzināt cenas no simtiem aviolīniju gan reģionālajos, gan starptautiskajos lidojumiem.

Vienkārši ievadiet savus ceļojuma datumus, galamērķi un vēlamo izlidošanas un ielidošanas laiku, un mēs parūpēsimies par visu pārējo. Mūsu tīmekļa vietne arī ļauj filtrēt meklēšanas rezultātus pēc cenas, aviokompānijām, lidojuma ilguma un citiem parametriem, padarot vieglu Jums atrast aviobiļeti, kas ir piemērota tieši Jums.

Papildus izdevīgām biļešu cenām, mēs piedāvājam arī vairākus noderīgus rīkus, lai padarītu Jūsu ceļojumu pēc iespējas vieglāku un komfortablāku. Sākot no mūsu lietotājam draudzīgās mājaslapas līdz mūsu zemo cenu kalendāram, mēs esam apņēmušies nodrošināt saviem klientiem vislabāko iespējamo servisu.

Ko vēl gaidīt? Sāciet plānot savu nākamo piedzīvojumu jau tagad un rezervējiet savu lidojumu pie mums!Aviobiļešu tirdzniecības pakalpojumu nodrošina SIA "De Mare Ad Mare Baltic"
Regulāro aviokompāniju aviobiļešu iegāde tiek veikta ar partnera - IATA akreditētā aģenta starpniecību

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.


Zemāk sniegtās saites ir trešo pušu pakalpojumi. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojumu sniedzēju labā, pakalpojumi Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šo pakalpojumu sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar tiem. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem pirms jebkādas rezervēšanas uzsākšanas. 


Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.